Üdvözletem!Puli kutyusunk új gazdit-otthont keres.Okos, kedves, ragadozó jószág.Fajtatiszta, törzskönyv nélkül, oltott, chippelt. Eddig kertesházban volt tartva, de sajnos úgy alakult, hogy a panelban végezte.Sajnos nem tudunk vele eleget foglalkozni munka és idős kor miatt. A panellakásban pedig, egyre kedvtelenebb lesz szegény... Nem szívesen válok meg tőle, de ennél jobbat érdemel a kutyus. Jellemzően hosszú életű kutyák, az előző pulink 15 év után távozott, de van ismerősöm akinél 19 év után ment el. Makkegészséges kutyi, vidám, nagy mozgásigénnyel.Kertesházba szeretném adni, becsületes, gondoskodó gazdikhoz.Lehetőleg Tatabányára és környékére.Személyes találkozó után vihető el, nem adom oda akárkinek, csak megbízható embereknek!Érdeklődni a következő számon lehet :06 70 538 2399
Kérlek segits nekem egy megosztással, hogy hamar gazdira találjak! :)