Vajon egy bicebóca kiskutyát is fog még szeretni valaki? Günterke egy utolsó esélyre vár!Ki fogad örökbe egy bicebóca kiskutyát?Ránézünk, és a szívünk szakad meg, mert félünk a jövőjétől. Ha eddig, makkegészségesen nem figyelt fel rá senki másfél év alatt, most vajon meglátja benne valaki a csodát? Egy bicegő láb tényleg elhomályosítja azt a világnyi szeretetet, ami a szívében van?Günterke élete eddig sem volt tündérmese. Kicsiként örökbefogadták, volt gazdija, volt kanapéja – aztán egyszerűen leadták. Azóta a kennel rácsai mögött várta, hogy valaki újra észrevegye, és a szombati séták jelentették számára a mindent.Mintha a gazdátlanság nem lett volna elég büntetés a sorstól, egy hétvégi erdei séta során Günterke rálépett egy avar alatt rejtőző, éles szemétdarabra. A lábából patakokban ömlött a vér, a hófehér szőre pillanatok alatt vörösbe borult. Ő pedig egyetlen jajszó nélkül, összegömbölyödve próbálta lenyalni a sebet.Bár önkéntesünk azonnal felkapta és rohant vele az orvoshoz, a műtét során a diagnózis lesújtó volt: három ínszalag bánta, hogy valaki lusta volt a szemetest használni… Szerencsére Günterke lába megmenekült, de mancsa már sosem lesz tökéletes, elképzelhető, hogy sántikálni fog…Így most keresünk valakit, aki a sántításán túl is meglátja benne a tökéletességet!Lassan eltűnik az a boldog mosoly az arcáról, ami a védjegye volt. Nem akarjuk elhinni, hogy élete végéig egy kennelben kell bicegnie. Neki egy puha fekhelyre, biztonságra és egy saját emberre van szüksége, aki bebizonyítja neki: sérülten is lehet őt szeretni.Tulajdonságok:- szeretetbomba,- imád bohóckodni- mindene az ember,Ismerkedj meg vele!Budapesten, a 17. kerületben lehet vele megismerkedni.Ha szeretnél örökbefogadója lenniBemutatkozó leveledet a bundasbarat@gmail.com e-mail címre várjuk, vagy keress minket telefonon hétfőtől péntekig 15:30-18.30-ig, illetve szombaton délelőtt a 06702056552-es számon. Ha nem vesszük fel, írj nekünk SMS-t, és visszahívunk! Örökbefogadása:- Kinti-benti tartás mellett,- Oltási könyvvel,- Chippel,- Ivartalanítva,- Minimum 2 látogatás után,- Örökbefogadási szerződés aláírásával lehetséges.Leendő gazdija Budapesten vagy környéken lakik.Magáért az állatért nem kell fizetni, viszont az oltások és chip árát adomány formájában elkérjük.
Kérlek segits nekem egy megosztással, hogy hamar gazdira találjak! :)